Muzlada » Зарубежная » Anna Gjebrea - Stand By You

Anna Gjebrea - Stand By You

Anna Gjebrea - Stand By You
  • Слушали: 217
  • Размер: 6.34 Mb
  • Длительность: 02:46
  • Качество: 320 kbs
  • Дата релиза: 09.01.2022

Не скачивается ? (Пожаловаться)

Здесь Вы можете скачать песню Anna Gjebrea - Stand By You.mp3 бесплатно и слушать онлайн по прямой ссылке на телефоне или планшете без регистрации! Слушайте трек Stand By You в хорошем качестве 320 kbps на Android, iphone и пк без ожидания в любое время.
Вам понравится:

Текст песни Anna Gjebrea - Stand By You

[Varg 1]
Do të jem me ty dhe jo nuk do të lë në balt
Vetëm më kërko dhe un' aty do jem për pak
Ty të vetmuar s'dua të t'shoh
Jam këtu e ti më beso
Nëse fryma do të mbahet ti duro dhe pak
Do të jëm në krah dhe prap' ne do ja dalim bashk
Të trishtuar nuk dua të t'shoh
Më ke mike më beso

[Kor]
Jo mos ki frike kudo ti je
Asgjë nuk do na ndali ne
Nëse zemrën ta lëndojn'
Aty do jem të premtoj
Me vete do më kesh
Je me mua ti vetem qesh
Sa her' do m'kërkosh
Aty do jem të premtoj

[Post-Kor]
Une aty do jem, jem, do të jem
Une aty do jem prane teje
Une aty do jem, jem, do të jem
Premtoj un' se aty do jem


[Varg 2]
When the clouds are rolling in, I'll be the light that shines
You know I'm never far away, always by your side
Any time you can call my name
I'll show up for you any day
You and I, we got nothing but history
Side to side, nothing better than you and me
We are one and we're standing together
Light it up, yeah, we got forever

[Kor]
Jo mos ki frike kudo ti je
Asgjë nuk do na ndali ne
Nëse zemrën ta lëndojn'
Aty do jem të premtoj
Me vete do më kesh
Je me mua ti vetem qesh
Sa her' do m'kërkosh
Aty do jem të premtoj

[Post-Kor]
Une aty do jem, jem, do të jem
Une aty do jem prane teje
Une aty do jem, jem, do të jem
Premtoj se aty do jem
[Urë]
If someone hurts your heart
And you're feeling really low
I'll be there to pick up the pieces
I hope you know that I'll never let go
You know I'm gonna stand, stand by you
I'll never leave your side

[Kor]
No matter what may come your way
Call on me, I'll be here to stay
Every time you'll know what I'll do
I promise, I'll stand by you
Me vete do më kesh
Je me mua ti vetem qesh
Sa her' do m'kërkosh
Aty do jem të premtoj

[Post-Kor]
Une aty do jem, jem, do të jem
Une aty do jem prane teje
Une aty do jem, jem, do të jem
Premtoj se aty do jem
Комментарии (0)
Добавить
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив